Aktuality

27. května 2024

Louis si vyjel s tetičkou Andrejkou na velkou Balkánskou tour  . Ve třídě mladých v pěkné a silné konkurenci krásně zabodoval ! Přivezl mnoho krásných ocenění, titulů , pochval od rozhodčích a Championátů.  Máme z toho kluka ušatého velikou radost ! Chovatelce Paola Martini moc děkujeme za  Louise.  Andrejce Petrové a jejímu celému týmu děkujeme za skvělou péči a předvedení Louise. 

HOME WHITE WINGS LOUIS

1.-2.5. 2x CAC a 2x CACIB Tirana, ALB

3.-4.5. CAC a 2x CACIB Skopje, MAC

5.-6.5. 2x CACIB Bar, MNE

7.-.8.5. CAC a 2x CACIB Peja, KOS

9.5. CAC a CACIB Medugorje, BIH

 Louis získal : 13 x JCAC, 13 x BOJ , 8 x JCACIB, 1x BOS, 9x BOB,  1x BIG 3 . Zároveň splnil podmínky pro udělení !! Inter Junior Champion !!

New Junior Champion of Albania, of Macedonia, of Montenegro, of Kosovo, of Bosna and Herzegovina

New Grand Junior Champion of Albania, of Macedonia, of Montenegro, of Kosovo, of Bosna and Hercegovina  v Bosně získal Louis třešničku na dortu BIG 3

27. května 2024

Náš odchovanek Itsy Bitsy Luckykay aka Itýý :) se stal nejúspěšnějším krycím psem za rok 2023 ! Máme obrovskou radost a jsme na něj moc pyšní ! Paní Jindře Diblíkové chovatelce z Usedlosti Újezdec , kde Itý žije moc děkujeme za péči a prezentaci . 

25. května 2024

Naše krásná odchovanka Lily ( Lucy Smile Luckykay) se svými páníčky žije v Chattanooga.  Ve 12 měsících sbírá body na Championa USA jak na běžícím páse. Máme z té naší holky velkou radost a páníčkům moc děkujeme za krásnou prezentaci. 

12. května 2024

Lásenky z vrhu "M" od rodičů Little Joe Sylena a I Love Lee Luckykay již mají 7 týdnů. Jsou to miláčci, velmi kontaktní, veselí a hraví. Všichni našli své milující rodinky , které se už velmi na ně těší. Pomalu začínáme balit baťůžky a během 14 dní se nám rozutečou do nových domovů. Holčička jménem Milky Way zůstává doma a věříme , že opět obohatí náš chov o to nejlepší co z tohoto spojení očekáváme. 

1. května 2024

Štěňátka od Booginky jsou na světě ! Máme obrovskou radost ! Boogi si řekla , když je to naposledy , tak ať to stojí zato :). Máme 6 krásných štěňátek. 3 BH kluci, 1 TR kluk, 1 BH holka a 1 TR holka. Všichni se mají čile k světu a mamina je opět skvěle opečovává. 

18. dubna 2024

Stelince a Brumíkovi se 16.dubna narodilo 5 krásných štěňátek ! 2 TR pejsci , 1 BH pejsek a 2 BH fenky. Všichni se mají čile k světu , maminka se o ně vzorně stará. Stelinka ,přesto, že je to její první vrh, zvládla vše perfektně, byla moc šikovná ! Jsem opět nadšená :) 

6. dubna 2024

A také naše milovaná Booginka je březí !! Jsem nesmírně šťastná , neboť to bude od  Boogie poslední vrh . O to víc se na její miminka těším.  Věřím, že bude vše v pořádku a štěňátka budeme moct přivítat na svět okolo 30. dubna. Krásný tatínek je náš TR Brumíček :)

1. dubna 2024

Dětičky z vrhu "M" krásně rostou. 

19. března 2024

Voláme do světa novinu ! Lilinka má štěňátka ! Máme 2 kluky a 4 holky . Jupíí ! Máme obrovskou radost. Mimina se mají čile k světu , maminka vše zvládla naprosto skvěle a krásně pečuje o dětičky. 

18. března 2024

Tak a další skvělá zpráva ! Stelinka je březí !!! Hurá, máme obrovskou radost . Snad bude vše v pořádku a štěňátka můžeme očekávat okolo 18. dubna. Barvičky mohou být BH po mamince a TR po tatínkovi Brumíkovi. 

4. března 2024

Máme nakryté 2 fenečky . Naše milované BH - Lady Estella Sylena a BH - Boogie Bel Luckykay . Otcem štěňátek bude náš překrásný TR pes Brumík (Dream Voyager Harmony of Life) Pokud nám holčičky zabřeznou budeme se těšit na štěňátka v barvě BH a TR.

18. února 2024

Máme krásnou zprávu. ! Naše Lilinka je březí ! Máme obrovskou radost a na miminka v barvě BH se budeme těšit okolo 20. března. 

30. ledna 2024

Tak sláva máme nakryto ! Lilinku (I Love Lee Luckykay) jsme nakryli krásným fešákem v BH kožíšku. Little JOE Sylena. Krytí proběhlo bez problému, přirozeně. Kolem 14. února půjdeme na sono a věříme a moc si přejeme,  že nás čeká krásná zpráva a Lilinka bude březí. 

11. ledna 2024

V lednu jsem absolvovali kontrolní vyšetření srdce našich miláčků. Tentokrát to byli Brumík, Lilinka , Booginka a Kafi. Máme obrovskou radost všichni mají srdce jako zvon. Nejvíce nás však těší výsledky Kafinky , která bude mít letos v únoru 9 let. A Booginka má 6 a půl roku. Radujeme se , že se holky stále těší skvělému zdraví a naplno si užívají života. !!!

20. prosince 2023

Všem příznivcům naší chs , odchovankům a lidem dobré vůle, přejeme krásné Vánoce prožité v rodinném kruhu. Do nového roku mnoho zdraví a štěstí !

23. listopadu 2023

Naše vysněná černá holčička Blackie  Kiss My Curley Luckykay  Po rodičích (Ladies Night du Jardin de Claire x Curley Sue vom Erlenbacher-Hemmerich) Zabodovala na Balkan tour IDS + NDS Pristina(Kosovo), Tetovo(Macedonia), Tirana(Albania) 5.10.-10.10.2023Přivezla si Champion Kosovo, Champion Macedonia, Champion Albania, Grand Champion Albania , 2 x CACIB, 3 x BOB.  A třešnička na dortu BIG 3 v Kosovu a BIG 3 v Albánii Jsem na tu naši holku moc pyšná ! 

30. srpna 2023

Stelinka si vyjela tentokrát s tetičkou Jankou . 7. a 8. Srpna 2023 Mavrovo 2x CACIB - Macedonia 

Lady Estella Sylena (Stelinka ) -mezitřída - 2x EXC. 1, 2x CAC, 2x CACIB , 2x BOS Stelinka, tak splnila podmínky pro udělení   !! ŠAMPION MACEDONIE  !!  Máme velkou radost a moc děkujeme Jani,  za péči a krásné předvedení naší Stelinky .

5. července 2023

Náš Brumíček  ( Dream Voyager Harmony of Life ) na titulní straně klubové ročenky 2022. Máme velkou radost a je to pro nás velká čest, že právě náš Brumík může zdobit titulní stranu.  Moc děkuji !

25. května 2023

Mám dobré zprávy pro naše odchovy a jejich páníčky. Kontrolní poslechové vyšetření srdce dopadlo u všech skvěle !! Radujeme se !

Emička - Pretty Star Sylena - téměř 8 let - MVD - bez nálezu/ clear

Kafinka - Curley Sue vom Erlenbacher-Hemmerich - 8,5 let - MVD - bez nálezu / clear

Buginka - Boogie Bel Luckykay - 5,5 let - MVD - bez nálezu/clear

Jeníček - Damien Dee Luckykay - 4,5 let - MVD - bez nálezu/clear

Brumík - Dream Voyager Harmony of Life - 2 roky - MVD - bez nálezu /clear, Doppler echo - bez nálezu /clear

13. května 2023

Náš Rubínový fešák Jeníček se stal jedním z maskotů kosmetiky pro psy PSH. Máme velikou radost a moc děkujeme  Nikol Pavlíkové, zato, že si Jeníčka do propagace PSH vybrala.