Aktuality

6. dubna 2024

A také naše milovaná Booginka je březí !! Jsem nesmírně šťastná , neboť to bude od  Boogie poslední vrh . O to víc se na její miminka těším.  Věřím, že bude vše v pořádku a štěňátka budeme moct přivítat na svět okolo 30. dubna. Krásný tatínek je náš TR Brumíček :)

1. dubna 2024

Dětičky z vrhu "M" krásně rostou. 

19. března 2024

Voláme do světa novinu ! Lilinka má štěňátka ! Máme 2 kluky a 4 holky . Jupíí ! Máme obrovskou radost. Mimina se mají čile k světu , maminka vše zvládla naprosto skvěle a krásně pečuje o dětičky. 

18. března 2024

Tak a další skvělá zpráva ! Stelinka je březí !!! Hurá, máme obrovskou radost . Snad bude vše v pořádku a štěňátka můžeme očekávat okolo 18. dubna. Barvičky mohou být BH po mamince a TR po tatínkovi Brumíkovi. 

4. března 2024

Máme nakryté 2 fenečky . Naše milované BH - Lady Estella Sylena a BH - Boogie Bel Luckykay . Otcem štěňátek bude náš překrásný TR pes Brumík (Dream Voyager Harmony of Life) Pokud nám holčičky zabřeznou budeme se těšit na štěňátka v barvě BH a TR.

18. února 2024

Máme krásnou zprávu. ! Naše Lilinka je březí ! Máme obrovskou radost a na miminka v barvě BH se budeme těšit okolo 20. března. 

30. ledna 2024

Tak sláva máme nakryto ! Lilinku (I Love Lee Luckykay) jsme nakryli krásným fešákem v BH kožíšku. Little JOE Sylena. Krytí proběhlo bez problému, přirozeně. Kolem 14. února půjdeme na sono a věříme a moc si přejeme,  že nás čeká krásná zpráva a Lilinka bude březí. 

11. ledna 2024

V lednu jsem absolvovali kontrolní vyšetření srdce našich miláčků. Tentokrát to byli Brumík, Lilinka , Booginka a Kafi. Máme obrovskou radost všichni mají srdce jako zvon. Nejvíce nás však těší výsledky Kafinky , která bude mít letos v únoru 9 let. A Booginka má 6 a půl roku. Radujeme se , že se holky stále těší skvělému zdraví a naplno si užívají života. !!!

20. prosince 2023

Všem příznivcům naší chs , odchovankům a lidem dobré vůle, přejeme krásné Vánoce prožité v rodinném kruhu. Do nového roku mnoho zdraví a štěstí !

23. listopadu 2023

Naše vysněná černá holčička Blackie  Kiss My Curley Luckykay  Po rodičích (Ladies Night du Jardin de Claire x Curley Sue vom Erlenbacher-Hemmerich) Zabodovala na Balkan tour IDS + NDS Pristina(Kosovo), Tetovo(Macedonia), Tirana(Albania) 5.10.-10.10.2023Přivezla si Champion Kosovo, Champion Macedonia, Champion Albania, Grand Champion Albania , 2 x CACIB, 3 x BOB.  A třešnička na dortu BIG 3 v Kosovu a BIG 3 v Albánii Jsem na tu naši holku moc pyšná ! 

30. srpna 2023

Stelinka si vyjela tentokrát s tetičkou Jankou . 7. a 8. Srpna 2023 Mavrovo 2x CACIB - Macedonia 

Lady Estella Sylena (Stelinka ) -mezitřída - 2x EXC. 1, 2x CAC, 2x CACIB , 2x BOS Stelinka, tak splnila podmínky pro udělení   !! ŠAMPION MACEDONIE  !!  Máme velkou radost a moc děkujeme Jani,  za péči a krásné předvedení naší Stelinky .

5. července 2023

Náš Brumíček  ( Dream Voyager Harmony of Life ) na titulní straně klubové ročenky 2022. Máme velkou radost a je to pro nás velká čest, že právě náš Brumík může zdobit titulní stranu.  Moc děkuji !

25. května 2023

Mám dobré zprávy pro naše odchovy a jejich páníčky. Kontrolní poslechové vyšetření srdce dopadlo u všech skvěle !! Radujeme se !

Emička - Pretty Star Sylena - téměř 8 let - MVD - bez nálezu/ clear

Kafinka - Curley Sue vom Erlenbacher-Hemmerich - 8,5 let - MVD - bez nálezu / clear

Buginka - Boogie Bel Luckykay - 5,5 let - MVD - bez nálezu/clear

Jeníček - Damien Dee Luckykay - 4,5 let - MVD - bez nálezu/clear

Brumík - Dream Voyager Harmony of Life - 2 roky - MVD - bez nálezu /clear, Doppler echo - bez nálezu /clear

13. května 2023

Náš Rubínový fešák Jeníček se stal jedním z maskotů kosmetiky pro psy PSH. Máme velikou radost a moc děkujeme  Nikol Pavlíkové, zato, že si Jeníčka do propagace PSH vybrala. 

7. dubna 2023

Přejeme vám krásné a veselé Velikonoce !

25. března 2023

Halo, halo, do světa voláme krásnou novinu ! Náš vysněný a toužebně očekávaný vrh je na světě ! Lilinka a Brumíček se stali 20.3. rodiči 5ti  krásných TR štěňátek .  Lilinka vše zvládla naprosto úžasně. 3 pejsci a 2 fenečky, jsou překrásní !  Neskutečně se radujeme. Všichni se mají čile k světu a maminka o ně výborně pečuje. 

14. března 2023

Naše naděje ,krásná Fanynka (Modena Bonimo) - 14 měsíců. Fany zkusila štěstí na výstavě v Moldávii. Ve třídě mladých a silné konkurenci si vyběhala krásná ocenění ! Fanynku to v kruhu moc baví a krásně se předvádí. Je to velká šikulka !

GOLDEN CUP OF MOLDOVA 2023 - 17. - 19.02.2023

Fanynka - Modena Bonimo - Junior class 

1 day - Exc. 1, J.CAC, J.CACIB, BOJ 

2 day - Exc. 1, J.CAC, J.CACIB, BOJ, BOB

3 day - Exc. 1, J.CAC, J.CACIB, BOJ, BOB , BIG 3  !!!!!

 New Junior CHAMPION of MOLDOVA 

New Grand Junior CHAMPION of MOLDOVA 


4. března 2023

S velkou radostí oznamujeme , že v půlce března čekáme štěňátka z tohoto překrásného spojení !

30. ledna 2023

 Máme velikou radost ! 
 Náš Brumíček ( Dream Voyager Harmony of Life) se stal ČESKÝM TOP KAVALÍREM pro rok 2022 v kategorii TR pes 🏵🏆🏆 
 ++ CZECH TOP CAVALIER 2022 in category „TR male ++ 
 Také naše Kimi (Ambra ze Svárovského údolí) se stala ČESKÝM TOP KAVALÍREM pro rok 2022 v kategorii BT fena 🏵🏆🏆 
 ++ CZECH TOP CAVALIER 2022 in category BT female ++ 

10. Prosince 2022

🏆CACIB ČANJ 05.12. 2022 Montenegro 🏆
Moje milá Kimi vyhrála 1. místo BEST IN GROUP 9 a také BEST IN SHOW 3. místo🏆🏵
Co k tomu dodat, jen , že jsme nesmírně šťastní a pyšní na naši Kiminku ❤️ Je to dcera našeho milovaného Jeníčka 😍(Damien Dee Luckykay) Andrejce Petrové obrovské díky za skvělé předvedení naší Kimči , až k titulu třetí nejlepší pes výstavy !😍😍🥳🥳

🎗 Ambra ze Svárovského údolí (Kimi) - interm.class - EXC.1,CAC, CACIB, BOB, 1 BIG, 3 BIS 🏆🥇🏵
🏵New Champion of Montenegro, 🏵 New GRAND CHAMPION of Montenegro 🏵